Luděk Marold - V interiéru

Kvaš, 35x25 cm. Signováno vpravo dole L. Marold. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
106949. V interiéru
Dražba ukončena:13.12.2023 20:49:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč