Luděk Marold

36480. V mnichovském hostinci

popis: Kombinovaná technika - malba, 37x51 cm. Signováno dole uprostřed L. Marold 1892. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Draženo v aukci 1. Art Consulting CZ. Dílo bylo konzultováno s Doc. PhDr. Marií Mžykovou, CSc.

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:36:00

vyvolávací cena: 2 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč