Luděk Marold - Zima

Nejdelší strana: 60 cm

Chromolitografie, 23x46 cm. Signováno vpravo dole v tisku L. Marold. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

94090. Zima
Dražba ukončena:23.04.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč