Luděk Marold - Zima

Chromolitografie, 20x39 cm. Signováno vpravo dole v tisku L. Marold. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1865 - 1898

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč

56763. Zima
Dražba ukončena:17.03.2021 19:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč