Luděk Pešek - Lesní interiér

Olej na kartonu, 46x57 cm. Signováno vpravo dole Pešek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 – 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

35160. Lesní interiér
Dražba ukončena:25.09.2019 21:01:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 25.09.2019 20:56:46 5904