Luděk Pešek - Ostravský trh

Olej na kartonu, 26x14 cm. Signováno vpravo dole L. Pešek. Rám.

o autorovi: 1919 – 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

27008. Ostravský trh
Dražba ukončena:30.01.2019 18:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč