Luděk Pešek

12237. U starého mlýna

popis: Kombinovaná technika, 41x58 cm, signováno vpravo dole Luděk Pešek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta poškozena.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:31:05

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč