Luděk Pešek

12237. U starého mlýna

popis: Kombinovaná technika, 41x58 cm, signováno vpravo dole Luděk Pešek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta poškozena.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:29:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen