Luděk Pešek - U starého mlýna

Kombinovaná technika, 41x58 cm, signováno vpravo dole Luděk Pešek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta poškozena.

o autorovi: 1919 – 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

12237. U starého mlýna
Dražba ukončena:20.09.2017 18:31:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč