Luděk Tichý - Jarní kvítí

Kombinovaná technika, 61x48 cm. Signováno vlevo dole Tichý L. 93. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 2014
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze. Věnoval se malbě, grafice a sochařství. Jeho dílo je zastoupeno v NG v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

306331. Jarní kvítí
Dražba ukončena:10.10.2020 20:21:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč