Ludmila Jandová - Keře v zimním hávu

Kombinovaná grafická technika 8/30, 15x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou L. Jandová. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1938 – 2008
Malířka, grafička. Studovala na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, pak v jednoročním přípravném kurzu na AVU u prof. Müllera. Malbu studovala u prof. Tittelbacha a grafiku u prof. Silovského na AVU v Praze. Kromě grafiky se též zabývala technikou tisku s výšky a z hloubky. Věnovala se i volné malbě, kresbě, užité grafice, ilustracím. Vystavovala doma i v zahraničí. Za celoživotní dílo a přínos pro církev jí papež Jan Pavel II. udělil vyznamenání „Pro ecclesia et pontifice“.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč.

41626. Keře v zimním hávu
Dražba ukončena:11.03.2020 21:54:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (11.03.2020 21:46:43) 4600
600 Kč 17.02.2020 19:23:40 61