Ludmila Jiřincová

52259. Akt s drapérií

popis: Litografie, 25x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou L. Jiřincová. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč