Ludmila Jiřincová

35775. Dívka s loutnou

popis: Litografie, 35x26 cm. Signováno vpravo dole L. Jiřincová. Rám, sklo.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

dražba ukončena: 16.10.2019 19:52:24

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč