Ludmila Jiřincová

35780. Dívka s motýlem

popis: Litografie, 22x16 cm. Signováno vpravo dole L. Jiřincová 46. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

dražba ukončena: 16.10.2019 19:46:45

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč