Ludmila Jiřincová - Konvolut 2 litografií

Litografie, obě 23x17 cm. Signovány tužkou L. Jiřincová. Rámy, pasparty, skla.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

90612. Konvolut 2 litografií
Dražba ukončena:26.02.2023 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč