Ludmila Jiřincová

35770. Na pohřbu

popis: Litografie, 15x25 cm. Signováno vpravo dole L. Jiřincová. Volný list.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

dražba ukončena: 16.10.2019 19:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč