Ludmila Jiřincová

306198. Plačící dívka

popis: Litografie, 21x16 cm. Signováno dole uprostřed tužkou L. Jiřincová. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

dražba ukončena: 23.09.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč