Ludmila Jiřincová

35757. Portrét dívky

popis: Litografie, 29x19 cm. Signováno vpravo dole L. Jiřincová 44. Pasparta.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

dražba ukončena: 16.10.2019 19:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč