Ludmila Jiřincová - Portrét dívky

Litografie, 29x19 cm. Signováno vpravo dole L. Jiřincová 44. Pasparta.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

35757. Portrét dívky
Dražba ukončena:16.10.2019 19:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč