Ludmila Jiřincová - Soubor 2 prací: Dívka s květy a Dívka v květinovém závoji

Zinkografie, 7x7 cm. Signovány vlevo dole L. Jiřincová. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

24924. Soubor 2 prací: Dívka s květy a Dívka v květinovém závoji
Dražba ukončena:28.11.2018 18:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč