Ludmila Jiřincová

35779. Soubor 4 prací

popis: Litografie, od 8,5x5,5 cm po 14x11 cm. Signovány L. Jiřincová. 2x pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

dražba ukončena: 16.10.2019 19:58:44

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč