Ludmila Jiřincová - Soubor 6- ti litografií

rozměry od 5x8 cm do 17x12 cm, 5x signovány, věnovány L. Jiřincovou T.F. Šimonovi, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

8988. Soubor 6- ti litografií
Dražba ukončena:30.03.2017 20:40:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč