Ludmila Jiřincová - Soubor 6 grafických listů

Litografie, od 7x5 do 5x4 cm. Všechny signovány dole uprostřed L. Jiřincová. Pasparty.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

43046. Soubor 6 grafických listů
Dražba ukončena:15.04.2020 22:17:48
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč