Ludmila Kleinmondová - Konvaliny

Olej na plátně, 27x24 cm, signováno vpravo dole L. Kleinmondová, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1870. Studovala UMPRUM u prof. Schikanedera. Byla manželkou malíře prof. Janovského. Malovala květiny, květinová zátiší, ovoce a miniatury.

8735. Konvaliny
Dražba ukončena:29.03.2017 20:25:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč