Olej na plátně, 27x24 cm, signováno vpravo dole L. Kleinmondová, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: Narodila se v Praze roku 1870. Studovala UMPRUM u prof. Schikanedera. Byla manželkou malíře prof. Janovského. Malovala květiny, květinová zátiší, ovoce a miniatury.