Ludmila Kleinmondová - Kytice ve váze

Olej na plátně, 45x34 cm. Signováno vpravo dole L. Kleinmondová. Rám.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1870. Studovala UMPRUM u prof. Schikanedera. Byla manželkou malíře prof. Janovského. Malovala květiny, květinová zátiší, ovoce a miniatury.

21569. Kytice ve váze
Dražba ukončena:28.06.2018 21:56:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 000 Kč