Ludmila Kleinmondová - Vlčí máky

Olej na kartonu, 53x56 cm. Signováno vpravo dole L. Kleinmondová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1870. Studovala UMPRUM u prof. Schikanedera. Byla manželkou malíře prof. Janovského. Malovala květiny, květinová zátiší, ovoce a miniatury.

34116. Vlčí máky
Dražba ukončena:27.06.2019 21:46:24
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 100 Kč