Olej na plátně, 21x25 cm. Signováno vpravo dole L. Kleinmondová. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodila se v Praze roku 1870. Studovala UMPRUM u prof. Schikanedera. Byla manželkou malíře prof. Janovského. Malovala květiny, květinová zátiší, ovoce a miniatury.