Ludmila Kleinmondová - Zátiší s třešněmi

Olej na plátně, 21x25 cm. Signováno vpravo dole L. Kleinmondová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1870. Studovala UMPRUM u prof. Schikanedera. Byla manželkou malíře prof. Janovského. Malovala květiny, květinová zátiší, ovoce a miniatury.

23488. Zátiší s třešněmi
Dražba ukončena:31.10.2018 18:23:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč