Ludmila Melková - Ondrušová - Dětský portrét

Olej na plátně, 59x44 cm. Signováno vpravo dole Melková. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1897 - ?
Malířka. Studovala na UMPRUM a na AVU v Praze u V. Nechleby. Malovala portréty, figurální kompozice a krajiny. Pravidelně vystavovala se svým manželem, malířem J. Melkou. Její práce jsou zastoupeny v Galerii hl. m. Prahy a ve Slezském zemském muzeu v Opavě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

87552. Dětský portrét
Dražba ukončena:11.12.2022 20:38:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč