Ludovít Csordák - Cesta lesem

Akvarel, 44x37 cm. Signováno vlevo dole L. Csordák. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

78924. Cesta lesem
Dražba ukončena:29.06.2022 21:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč