Ludovít Csordák - Krajina u řeky

Olej na kartonu, 34x22 cm. Signováno vlevo dole L. Csordák. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

36726. Krajina u řeky
Dražba ukončena:31.10.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč