Ludovít Csordák - Lesní zákoutí

Olej na kartonu, 25x33 cm, signováno vlevo dole L. Csordák, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Restaurováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

12745. Lesní zákoutí
Dražba ukončena:21.09.2017 22:11:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:26 000 Kč