Ludovít Csordák

63428. Na dříví

popis: Akvarel, 32x46 cm. Signováno vpravo dole Csordák. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Evou Denešovou.

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

dražba ukončena: 25.08.2021 20:20:17

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč