Ludovít Csordák - Řeka

Olej na kartonu, 31x33 cm. Signováno vlevo dole L. Csordák. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc. Malba v minulosti neodborně vyčištěna.

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

51969. Řeka
Dražba ukončena:29.10.2020 22:04:39
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč