Ľudovít Fulla - Chalupa v horách (Triglav)

Dřevořez, 18x24 cm. Signováno vpravo dole L. Fulla. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1902-1980
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 250 000 Kč

37478. Chalupa v horách (Triglav)
Dražba ukončena:14.11.2019 20:57:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč