Ľudovít Fulla - Zátiší s paprikami a ovocem

Kombinovaná technika, akvarel a kvaš, 32x49 cm. Signováno vpravo dole Fulla. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ľubomírem Podušelem, Csc. Přiložen posudek PhDr. Ľubomíra Podušela, Csc.

o autorovi: 1902-1980
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 250 000 Kč

46444. Zátiší s paprikami a ovocem
Dražba ukončena:25.06.2020 19:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč