Ludvík Dobeš - Párové obrazy - dívka a chlapec v kroji

Oleje na kartonu, oba 50x33 cm, oba signovány vpravo dole Ludva Dobeš, rámovány, zaskleny.

1914 - 1979
Žák školy uměleckých řemesel v Brně. Malíř skla, keramiky a krajinář. Namaloval stovky obrazů, ale mimo svůj kraj není příliš známý.

3997. Párové obrazy - dívka a chlapec v kroji
Dražba ukončena:30.03.2016 20:14:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 100 Kč