Ludvík Dobeš - Žně na vysočině

Olej na kartonu, 60x75 cm, signováno vpravo dole Dobeš, rám, zaskleno.

1914 - 1979
Žák školy uměleckých řemesel v Brně. Malíř skla, keramiky a krajinář. Namaloval stovky obrazů, ale mimo svůj kraj není příliš známý.

4008. Žně na vysočině
Dražba ukončena:30.03.2016 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč