Ludvík Barták - Romantická krajina s divokou řekou

Olej na plátně, 67x54 cm. Signováno vpravo dole L. Barták. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, plátno poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1857, Chlumec nad Cidlinou - 1921
Malíř krajinář, kopista starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

29623. Romantická krajina s divokou řekou
Dražba ukončena:27.03.2019 21:27:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč