Ludvík Barták - Zasněžená mýtina

Olej na plátně, 35x26 cm. Signováno vlevo dole Barták. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1857, Chlumec nad Cidlinou - 1921
Malíř krajinář, kopista starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

34083. Zasněžená mýtina
Dražba ukončena:27.06.2019 21:10:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč