Ludvík Barták - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 48x79 cm. Signováno vpravo dole L. Barlák. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

o autorovi: 1857, Chlumec nad Cidlinou - 1921
Malíř krajinář, kopista starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

29516. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.03.2019 19:30:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč