Ludvík Dobeš - Zasněžená vesnice u rybníka

Olej na plátně, 69x89 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Rám místy poškozen.

768. Zasněžená vesnice u rybníka
Dražba ukončena:27.11.2013 21:55:48
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 600 Kč