Ludvík Dobeš - Kopcovitá krajina

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 53x66 cm. Signováno vlevo dole Ludva Dobeš. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

38074. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:27.11.2019 22:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč