Ludvík Dobeš

304933. Na cestě u božích muk

popis: Olej na kartonu, 47x60 cm. Signováno vpravo dole L. Dobeš. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 24.05.2020 20:22:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč