Ludvík Dobeš

304925. Tulák s fajfkou

popis: Olej na kartonu, 60x46 cm. Signováno vlevo dole Dobeš. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 24.05.2020 20:08:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč