Ludvík Dobeš - Tulák s fajfkou

Olej na kartonu, 60x46 cm. Signováno vlevo dole Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

304925. Tulák s fajfkou
Dražba ukončena:24.05.2020 20:08:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč