Ludvík Dobeš - U chalup

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Ludva Dobeš. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny, karton zvlněn.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

32266. U chalup
Dražba ukončena:29.05.2019 18:32:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč