Ludvík Dobeš - U rybníka

Olej na kartonu. 49x70 cm. Signováno vpravo dole L. Dobeš 72. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

40841. U rybníka
Dražba ukončena:26.02.2020 20:47:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč