Ludvík Dobeš - Ve sklípku

Olej na kartonu, 65x50 cm. Signováno vlevo dole L. Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

Bravurní folklorní ukázka zachycující atmosféru vinného sklepa na Moravském Slovácku.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

112753. Ve sklípku
Dražba ukončena:27.03.2024 20:13:33
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč