Ludvík Dobeš - Z Vysočiny

Olej na plátně, 52x64 cm. Signováno vpravo dole Ludva Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

51922. Z Vysočiny
Dražba ukončena:29.10.2020 21:26:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč