Ludvík František Duchoslav

51999. Romantická horská krajina

popis: Olej na plátně, 27x30 cm. Signováno vpravo dole pod rámem. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1834 - 1909
Narodil se v Praze. Studoval soukromě u Josefa Matěje Navrátila a později se stal jeho spolupracovníkem. Ve své tvorbě se zaměřil na romantické horské scenérie. Je autorem nástropních maleb v hlavním sále pražského Paláce Žofín na Slovanském ostrově. Věnoval se také restaurování.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:39:07

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 18 000 Kč