Olej na plátně, 27x30 cm. Signováno vpravo dole pod rámem. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1834 - 1909
Narodil se v Praze. Studoval soukromě u Josefa Matěje Navrátila a později se stal jeho spolupracovníkem. Ve své tvorbě se zaměřil na romantické horské scenérie. Je autorem nástropních maleb v hlavním sále pražského Paláce Žofín na Slovanském ostrově. Věnoval se také restaurování.