Ludvík Kuba - Portrét ženy s dítětem

Olej na plátně, 55x45 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba 1927. Rám.

Pozn.: Zezadu přípis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

38227. Portrét ženy s dítětem
Dražba ukončena:28.11.2019 21:24:19
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč