Ludvík Kuba - Rozcestí

Olej na kartonu, 25x36 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba 943. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu věnování. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

29553. Rozcestí
Dražba ukončena:27.03.2019 20:05:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč