Ludvík Kuba - Rybářská chalupa u moře

Kombinovaná technika-kresba. 10x16 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba 8.8. 89. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta poškozena.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

50287. Rybářská chalupa u moře
Dražba ukončena:14.10.2020 21:11:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč