Ludvík Kuba - Sedící muž

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x56 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem Csc..

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

41095. Sedící muž
Dražba ukončena:27.02.2020 20:54:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč